9 listopada 2013

Nietoperze - kolczyki

Nietoperze zrobiłam kilka tygodni temu, w październiku. Są zrobione ze zwykłej modeliny, z takiej, którą możemy znaleźć w wielu sklepach. Nie jest to za odporna modelina, ale jak widać, nietoperze mają się dobrze. Muszę pewnie zmienić modelinę na lepszą, ale na razie muszę pojąć, gdzie mogę ją kupić. :)
Moim zdaniem, nietoperze są przesłodkie. Mają takie wesołe buzie i zabawne oczka. Robiąc je, inspirowałam się wieloma rysunkami [natomiast niestety nie prawdziwymi zdjęciami] z internetu, więc niestety można znaleźć w nich pewne podobieństwo do prac różnych osób. To przez to, że miałam problem, jak ulepić łapki. W ostateczności ich nie ma, są tylko skrzydełka i korpus.
Skrzydełka w pierwotnym zamiarze miały być większe, jednak z trzecim 'rożkiem' wyglądały po prostu brzydko. A teraz są takie słodziutkie, malutkie nietoperze. I dzięki temu są lekkie. Mają 2 cm wysokości i mniej więcej 3,5 cm rozpiętości skrzydeł.
Moim zdaniem ta parka to naprawdę świetni kompani. Zobaczcie, jak ten po prawej się zabawnie patrzy na swojego towarzysza. Co Wy o nich myślicie? Jak sądzicie, czy dobry wybrałam im kolor?
Miłego dnia!

2 komentarze: