4 stycznia 2014

Kotek - naszyjnik

Kotek! Wszyscy kochamy kotki. :3 Jego zrobiłam w tamtym miesiącu, dla siostry. Jest taki typowo kotowaty i do tego bardzo elegancki. Co prawda nie znam żadnego zielonego kota, ale ten może być pierwszy.
Jak widzicie, ten kotek uśmiecha się do każdego kogo spotka! Jego uśmiech było dosyć trudno zrobić, ale po wprawie z krągłościami przy robieniu malutkich cyferek na Króliczkowym zegarku, udało mi się! Ma za to zabawne łapki - nie wyglądają na kocie.
Tutaj najwyraźniejsze zdjęcie kociego ogona, jakie znalazłam. Niestety, podczas robienia zdjęć nie przyjrzałam się dokładniej, co wyszło, i teraz widać efekty - niewyraźne zdjęcia. Ogon wyszedł mi taki średni, mogłam ulepić go lepiej. Na szczęście z przodu widać tylko kawałek.
Popatrzcie, jak się fajnie patrzę. :3 Pan kotek ma 3 cm wysokości bez mierzenia kapelusza, a z nim ma 3,5 cm. W najszerszym miejscu ma 2 cm, a w najwęższym - 1 cm. Z tyłu jest trochę podpieczony, ale na szczęście tego nie widać. c:
Już jest ponad tysiąc wyświetleń! <3
Miłego dnia!

10 komentarzy:

 1. zielone koty. pewnie zjadły radioaktywną szynkę... (świeciła się na różowo!)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Jak widzicie, ten kotek uśmiecha się do każdego kogo spotka!" - mogłabyś pracować w reklamie :D W istocie uroczy, ma charakterek ;>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fuu, nienawidzę reklam. xD Dzięki. :3

   Usuń