7 stycznia 2014

Dziesiąty Doktor i T.A.R.D.I.S. - kolczyk i spinka

 Dziesiąty Doktor jak widzicie jest bez pary, to dlatego, że Doktorów będę nosić jako kolczyki, dopóki nie zrobię wszystkich. Wtedy dostaną własną bransoletkę. Jednak, nie chciałam robić mu samemu posta, więc dostał go wraz z swoim wehikułem.
Nie jestem jakąś wielką fanką Dziesiątego, ale skoro zaczęłam lepić od Jedenastego w dół, to następny w kolejce był on. Pominęłam najnowszego Doktora - Dwunastego - lecz kiedy lepiłam Jedenastego, jego starsza wersja jeszcze nie istniała. c: Dziesiąty ma troszkę dziwną minkę, chyba niezbyt mi wyszła. Natomiast na moje wielkie szczęście krawat do tej pory się nie rozwalił - i dobrze.

A tutaj T.A.R.D.I.S.  Sporo czasu zajęło mi wymyślenie, jak ją przymocuję do spinki, ale - udało się! Rozwiązanie okazało się był łatwe, jak widzicie. Sama maszyna jest malutka, dlatego jej szczegóły nie są dopracowane - ciężko byłoby takie dorobić.
A tutaj maszyna czasu i jej właściciel znów razem. Zacznijmy od mojej ulubionej postaci. T.A.R.D.I.S. ma 1,5 cm wysokości i 0,8 cm szerokości. Sama spinka ma 4 cm długości, jak więc można łatwo porównać, nasz statek jest malutki. Dziesiąty Doktor ma 3 cm wysokości z krawatem i 2 cm bez niego. W najszerszym miejscu ma 1,8 cm, a w najwęższym około 0,5 cm.
Dodatkowo pochwalę się, iż wczoraj upiekłam Ósmego i Dziewiątego Doktora - czekają na swoją kolej pokazania się tutaj. :3
Miłego dnia!

6 komentarzy:

 1. ;3 kawaii ^^ fanka tardis'a chyba ^^
  ymi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, pisałam już że jestem jej fanką. :)

   Usuń
 2. Nie oglądam tego serialu, więc nie bardzo się orientuję o co chodzi^^' Ale wszystko wyszło bardzo ładnie:) I skoro tych Doktorów jest dziesięciu to bardzo dobra myśl by dobrać ich w pary zamiast robić po dwa takie same kolczyki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raz troszkę tłumaczyłam, mogę kiedyś coś więcej opowiedzieć, a zawsze możesz spróbować obejrzeć. :3 Doktorów jest już... 14! :$ Ale dwaj tacy sami [jeśli chodzi o wygląd], a jeden nie nazywał siebie Doktorem... No, nic, ciężko zrozumieć bez obejrzenia. :<

   Usuń
 3. ohhh i love it, lol, it have all the posible details. Kiss

  OdpowiedzUsuń