18 maja 2014

Fioletowa róża - pierścionek

Na początku chcę przeprosić, że tak rzadko piszę. Mam niewiele czasu na lepienie, pieniędzy na bazy też mi brakuje. ^^'' Jednak, jak widzicie, od czasu do czasu coś robię, mam też skończoną jeszcze jedną rzecz, więc wkrótce będzie kolejny post. *^* Powoli odkładam też pieniądze na większe zamówienie, aby kupić inne kolory dobrej modeliny i zrobić dla Was konkurs, moi drodzy czytelnicy.
Cóż, zwykła, skromna różyczka. Nie mam co za wiele o niej mówić. Jest z tej fajnej błyszczącej modeliny FIMO, kiedyś już ją zachwalałam. Niżej zresztą zobaczycie ją z jej pasującymi przyjaciółmi. .3.
Oczywiście, raczej nie będę nosić wszystkich na raz, ale fajnie jest mieć więcej kwiatów. O, jak kupię tę dobrą modelinę to zrobię trwałą makową opaskę. ;)
Nie mam nic za wiele do powiedzenia, bo cóż można mówić o pierścionku? Tylko nie mówcie mi, że chcecie widzieć, jak on wygląda na ręce, załamię się ze zdjęciami moich rąk, one wyglądają okropnie. D:
Miłego dnia!

12 komentarzy:

 1. Różyczki już mnie nudzą :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie nigdy nie znudzą. ;) Teraz robię niestety tylko dla siebie, a oprócz maków, nie widzę się w innych kwiatach. :<

   Usuń
 2. Serce jest niesamowite :o wygląda po prostu perfekcyjnie! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Możesz z nim znaleźć w styczniu cały post! ;)

   Usuń
 3. Nie przepraszaj za to, że piszesz ostatnio rzadziej - każdy pisze wtedy gdy ma czas i możliwość:) To zupełnie normalna rzeczy i nikogo nie powinno się za to przepraszać, bo czytelnicy mają dokładnie tak samo i doskonale to rozumieją.

  Co do różyczki - udana i urocza jak zawsze^^ Masz już sporą wprawę w ich lepieniu, może faktycznie warto się rozejrzeć za jeszcze inną kwiatową inspiracją po różach i makach?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okej, ale jest mi głupio, gdy nie dodaję postów. :<
   Dziękuję.:) Głupio się przyznać, ale nie przepadam za innym kwiatkami. D: Myślałam dziś, żeby zrobić pierścionek - kokardkę, bo kwiaty to nie wiem... Mogę komuś jakieś zrobić, ale inne dla siebie? Co najwyżej słoneczniki mamie. :)

   Usuń
 4. Tak czekało się na post i wreszcie się doczekałam i warto było czekać, na pozór to taka różyczka, ale twoje róże coś mają w sobie że je tak uwielbiam ^ ^
  No i tak fajnie wygląda to zestawienie biżuterii. Nie wiem kobieto jak ty zrobiłaś to serce, że wygląda jak "żywe", ja prubowałam już robić, niestety tylko kształt ma serca :< Mimo to nie poddam się i będę może kiedyś choć trochę jak ty robić biżuterię. Serdecznie pozdrawiam
  Yumi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh, na pewno Ci się uda. ;) Ja też swojego nie ulepiłam od razu. ;) Dziękuję Ci! :3

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, w styczniu jest cały post z nim. ;)

   Usuń
 6. Coraz lepiej Ci idzie! A w różyczkach jesteś perfekcyjna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :3 Teraz się biorę za szycie! *^*

   Usuń