25 lipca 2014

Kruk w wianku - broszka

Tym razem post jest szybko, zdjęcia z krukiem były gotowe. Zrobiłam go w czerwcu, tak mi się wydaje. Oto i jest post! Są wakacje, można robić cuda, ale ostatnio męczę się z naszyjnikiem. Meh, róże są jednak złe, ciągle się obracają. ;) A rysunki pojawiające się w poście zrobiła Obaak, link do jej DeviantARTA. Obaak się nam napracowała, podziwiajcie szalone kruki.
Skąd pomysł? Z rysunków fanów pastel gotyku. Na facebookowych fanpage'ach przewija się takich mnóstwo. A to śmiertka w kwiatowej opasce, a to czaszka, a to kruk właśnie. A ta koronka była moim świetnym znaleziskiem, ponieważ myślałam, że zużyłam całą, jednak okazało się, iż coś tam jeszcze zostało.
Na zdjęciach z nią powróciły moje dawne twory - byłoby smutno robić zdjęcia samej broszce, a tak to złapałam jeszcze kilka pasujących rzeczy. Mam też pierścionek - kruka, będzie się idealnie do niej nadawał. Zapomniałam o nim, robiąc zdjęcia. ;x Broszka źle układa się gdy leży. Jednak to nie jest jej przeznaczenie. Na człowieku o wiele lepiej wygląda, o czym przekonacie się poniżej. :)
Ha, no i broszka na mnie. I ja dusząca kruki. Wybaczcie mi. ;-; Nic się im nie stało, chyba że malarka je zaatakowała. I jak widać, nie aż tak bardzo włosy obcięte. ;) [I chwalę się spódnicą od Lady Sloth.]
No i krucze zakończenie. Nie wiem za bardzo co napisać, zachęcam Was do lepienia kruków. Jestem objedzona pizzami i prawie zaatakowana przez pranie. Znów! Miłego dnia/wieczoru. :3

10 komentarzy:

 1. it's very beautiful, i love it. Take care

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna :P Podobają mi się krucze czachy ;) A na pierwszym foto wygląda po prostu jak dziwny ptaszek ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też lubię krucze czachy. :3 Widok z przodu nie powala, już ponad pół roku nad tym pracuję i klapa. :/

   Usuń
 3. śliczna broszka, lubię te klimaty ;) i ten charakterystyczny kruk pasuje do koronki. Brawa dla Adrianny i Obaak!!! Odwaliłyście kawał dobrej roboty!
  Yumi

  OdpowiedzUsuń
 4. Broszka z krukiem i różami jest przepiękna, jednak taka ozdoba (być może ze względu na róże właśnie) o wiele bardziej pasowałaby mi na opasce do włosów. Na dobrą sprawę obecność agrafki umożliwia przypięcie broszki do opaski, sama czasem noszę w ten sposób moją broszkową kolekcję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak znajdę zwykłą, czarną opaskę to czemu nie. ;) Dziękuję.

   Usuń