8 lutego 2014

Doktorzy - Dziewiąty, Ósmy i Siódmy

I oto kolejna porcja moich ulubieńców! Do Dziesiątego i Jedenastego dołączyła trójka poprzedników! Bardzo lubię ich lepić, tylko Siódmy wyszedł bardzo blado... Nie wiem jak dodać mu troszkę życia, aby go nie zniszczyć. Może kiedyś zaróżowię mu policzki, będzie wyglądał zdrowiej. c: Doktorzy to, poza różami i  niedawno kupionej Fimo, moje ulubione stworzenia do lepienia! A patrząc na ogromne uśmiechy Ósmego i Dziewiątego [aż za duże!], sama chcę się uśmiechać. Gdy zrobię całą [JUŻ!] trzynastkę, będę szczęśliwa. A chłopcy dostaną bransoletkę.
Chciałam zadbać, aby każdy Doktor miał zdjęcie z każdym, sądzę, że mi się udało. Gdybym coś przeoczyła to by była wpadka! :P Zacznę od Ósmego Doktora, pojawia się na powyższych zdjęciach dwa razy. Był grany przez Paula McGann'a, aktor wyglądał tak: [KLIK]. Jest chyba za bardzo opalony, jednak sądzę, że jego strój odtworzyłam wiernie, zważając jak małą liczbę kolorów posiadam [Brak brązowego!]. Dziewiaty Doktor również pojawia się na powyższych zdjęciach dwa razy. Był grany przez Christophera Ecclestona. [KLIK] Jest to pierwszy Doktor jakiego poznałam i pomimo, że wiele osób go nie lubi, ja mam do niego sympatię. Żałuję tylko, że aktor bardzo nie chciał być kojarzony z serialem i zrezygnował po jednym sezonie.
Dziesiąty Doktor. Już kiedyś miał posta, wydaje mi się, że wyszedł mi bardzo pyzaty. Grał go David Tennant. [KLIK] Ale wygląda fajnie. c: Jedenasty Doktor również dostał już posta - kolorem skóry w sumie nie przypomina siebie, jednak według mnie najbardziej mi się udał. Był on grany do niedawna przez Matta Smitha. [KLIK]
A teraz Doktor, którego ulepiłam niedawno. Siódmy Doktor był grany przez Sylvestra McCoy'a. [KLIK] Siódmy ogólnie wyglądał świetnie, szkoda że do miniaturek głów nie doklejałam góry stroju - byłoby widać jego świetną kamizelkę! Po ulepieniu wyszedł mi bardzo młodo. Trudno, może aktorowi spodobałoby się takie odmłodzenie. c: Chciałam go jeszcze jakoś pomalować, nawet jeśli chodzi o ubiór, tylko na razie nie wiem jak.
I tutaj cała piątka w komplecie. [Taa, taki z nich komplet, że jeszcze ośmiu panów brakuje!] Dziewiąty Doktor ma 2 cm wysokości i 2,5 cm szerokości [z uszkami! ;)]. Ósmy jest wysoki na 2,6 cm i szeroki na około 2,4 cm. Siódmy ma 3 cm wysokości z kapeluszem i około 2 cm szerokości. I to tyle o [na razie!] pięciu wspaniałych. Co o nich myślicie? :)
Miłego dnia!

10 komentarzy:

 1. słodziaki <3
  yumi

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nadal nie jestem zorientowana w temacie Doktorów, ale wierzę na słowo, że są do siebie podobni:) Samo wykonanie pod względem technicznym natomiast - bardzo dobre (ale na długo zostanę jeszcze pod ogromnym wrażeniem anatomicznych serc, zrobiły na mnie piorunujące wrażenie).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dałam linki do każdego z Doktorów z podpisem, wystarczy spojrzeć. :) Zawsze też mogę Ci kiedyś opowiedzieć. Dziękuję! A serca wywarły ogromne wrażenie a wszystkich, którzy je widzieli. :3 Na mnie też. o.o

   Usuń
 3. A według mnie Jedenasty wyszedł Ci właśnie najsłabiej. Taki ulizany i zupełnie pozbawiony nosa! Rozwalił mnie nos i uszy Dziewiątego, Ósmy ma genialną fryzurę, Siódmy jest największym słodziakiem, a Dziesiąty mógłby mieć choć kawałek marynarki przy krawacie, wyglądałby nieco stabilniej ;) Jako całość są boscy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znasz taki styl rysowania [chyba] - chibi? Tam właśnie postacie rzadko kiedy mają noski. ;) A robiąc Jedenastego na tym się wzorowałam. Fajnie, że Siódmy się podoba. :) Wiem, że rzeczywiście Dziesiąty dziwnie wygląda, ale wtedy miałam trochę inną koncepcję na zrobienie Doktorów. :) Dziękuję!

   Usuń
  2. A, kojarzę. Ale przez to on odstaje od swoich kumpli :< Radziłabym dorobić nos, zrobić nowego Jedenastego, zrobić kilku innych w tym stylu lub zrobić każdego po dwie sztuki - taką i taką, na dwie łapki ^^

   Usuń
  3. E tam, wystarczą mi tacy, jacy są. ;) A niekoniecznie inni Doktorzy będą mieć nosy. xD

   Usuń
 4. A mnie się podoba i Jedenasty, i Ósmy. Ale jednak Jedenasty bardziej - jest taki... zgrabny. Jak prawdziwa zabawka z plastiku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, mnie się z lalką nie kojarzy. xD Dzięki!

   Usuń